Середа
23.01.2019
15:38
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [5]
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мій сайт
Головна » Статті » Мої статті

допомога батькам

З початком нового навчального року для багатьох батьків починається "війна" з дітьми. Виною цьому домашні завдання та їх виконання, звичайно ж. У дітей ніколи не буває особливого бажання витратити кілька годин на виконання домашнього завдання після школи, адже вони можуть з таким же успіхом цей час витратити на прогулянки з друзями, ігри або похід в кіно. 

Для багатьох батьків це обертається серйозною сутичкою. Їм доводиться щоночі перевіряти наявність виконаної домашньої роботи або навіть стояти над своєю дитиною, щоб переконатися, що всі завдання будуть виконані. Це важко для обох сторін. 

Життя стає набагато простіше, коли знаходиться спосіб мотивувати своїх дітей на виконання домашньої роботи. У багатьох сім'ях мотивація діє набагато ефективніше покарання. 

1. Встановити регулярне час для виконання домашньої роботи. Це має привчити дітей до раціонального використання часу, але часовий відрізок повинен дотримуватися регулярно. Під час цього часу телевізор та інші відволікаючі фактори повинні бути усунуті. 

2. Придумайте систему винагород. Ви можете запропонувати будь-яку винагороду за виконання домашнього завдання у встановлений час, за виконання роботи без нагадування і т.д. Подумайте, що могло б послужити хорошою винагородою, і міняйте нагороди при необхідності змінити мотивацію. 

3. Відповідна нагорода. Це особливо важливо, якщо домашнє завдання стає проблемою. Повне виконання заслуговує нагороди; повільна робота або відмова закінчити роботу - значить втратити заохочення батьків. 

4. Потрібно знайти оптимальний варіант заохочення або винагороди для дитини. Тим більше, якщо ваша тиждень щодо домашньої роботи розпланована, то зовсім не обов'язково щодня винагороджувати дитини. Ви можете встановити свої "правила", приміром, дитина весь тиждень трудиться заради отримання нагороди на вихідних. 

5. Будьте наполегливіше. Навіть якщо ваша дитина всілякими способами опирається новим правилам, ви повинні стояти на своєму. Діти знають напевно, коли їм вдається "зламати" батьківську наполегливість і завзятість. Якщо ви самі будете дотримуватися нових домашніх правил, то й діти приймуть їх з часом. Кілька днів "битв" щодо домашньої роботи, навіть якщо вони дуже серйозні, принесуть свої плоди. 

6. Будьте завжди поруч. У дітей дуже часто виникають питання по домашній роботі. Звичайно, в ідеалі ви хочете, щоб вони самі зрозуміли, як зробити роботу, але буде краще, якщо ви допоможете їм зрозуміти, що саме питається або, ще краще, покажете їм, як вирішити задачу. Ви допоможете дитині раз або навіть два, але на третій він впорається сам. 

Крім того, вам може допомогти правильний вибір "нагороди" за старання дитини. Наприклад, додатковий час біля телевізора або за комп'ютером. Але все ж таки кращим винагородою і для дитини, і для вас буде час, проведений разом усією родиною. Спільний похід в парк або музей, настільна гра в повному складі та інші нагороди надихнуть вашої дитини швидше і краще робити свої домашні завдання. 

Категорія: Мої статті | Додав: POOH (29.03.2016)
Переглядів: 95 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: